Asystent Działu Tematyzacyjnego

3 tygodni temu

Rzgów, Polska PTAK S.A. Pełny etat

Poszukujemy osoby do wzmocnienia naszego Działu Tematyzacyjnego, której rolą będzie wsparcie w koordynacji, w celu zapewnienia, że praca w dziale jest wykonywana zgodnie z technicznymi i kreatywnymi specyfikacjami projektowymi.

Opis stanowiska:

  • wsparcie w opracowywaniu planów działań w celu terminowego wykonania prac
  • wsparcie w planowaniu zapotrzebowania na materiały, narzędzia i maszyny
  • kontrolowanie prac pod kątem zgodności z technicznymi i kreatywnymi specyfikacjami oraz rysunkami,
  • kontrolowanie prac pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami, polityką bezpieczeństwa firmy, procedurami i bezpiecznymi praktykami pracy
  • weryfikacja pracy podwykonawców
  • identyfikacja różnic między referencjami konstrukcyjnymi a projektowymi, natychmiastowe zgłaszanie wszelkich niezgodności
  • zapewnienie wsparcia technicznego rzeźbiarzom, montażystom, malarzom
  • wsparcie w monitorowaniu zmian lub opóźnień w harmonogramie budowy, opracowywanie planów naprawczych
  • przygotowywanie raportów postępów
  • zapewnienie dobrych, uczciwych i otwartych linii komunikacji
  • dawanie przykładu innym w zakresie zachowania standardów bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • obsługa SketchUp, AutoCAD w trybie odczytu
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i polskim
  • sprawność w dokonywaniu pomiarów na placach budowy
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania
  • mile widziana wiedza z zakresu malowania, montażu elementów ściennych, prac ciesielskich, zapraw murarskich

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych
  • dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe w przystępnej cenie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • darmowy lektorat z języka angielskiego
  • liczne zniżki u partnerów firmy

Administratorem danych jest Mandoria Sp. z o.o. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Miasto Mody 2. Dane  będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.