Elektromechanik

3 tygodni temu

Kutno, Polska Sonoco Pełny etat
Firma Sonoco Consumer Products Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie - globalny lider w branży opakowań, poszukuje kandydatów na stanowisko: "Elektromechanik".

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Kompleksowe szkolenia pod okiem doświadczonego pracownika

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu

  • Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania

  • Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn

  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania usterek i awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

  • Elektromechanik

    Firma Sonoco Consumer Products Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie - globalny lider w branży opakowań, poszukuje kandydatów na stanowisko: "Elektromechanik".To oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmieKompleksowe szkolenia pod okiem doświadczonego pracownikaMożliwość...