Wędzarz - praca stała

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Pszczyna, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją szerokiego asortymentu przetworów mięsnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko wędzarza.

Miejsce pracy: Pszczyna

Zadania:

  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • przyjmowanie wyrobów z produkcji do obróbki termicznej
  • prowadzenie procesu obróbki cieplnej zgodnie z obowiązującymi normami: wędzenie, parzenie, pieczenie, suszenie
  • ocena wyrobu przed i po obróbce termicznej
  • kontrolowanie przebiegu cyklu produkcyjnego w komorach wędzarniczo - parzelniczych

Wymagania:

  • chęć zdobycia wyspecjalizowanych umiejętności do obsługi urządzeń do obróbki termicznej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • książeczka dla celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

·stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·pracę w systemie III zmianowym

·bezpłatne posiłki

·pakiet sportowy

·inicjatywy organizowane dla pracowników

·ubezpieczenie grupowe

·paczki okolicznościowe

Nie czekaj Aplikuj już dziś Ta oferta jest dla CIEBIE

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ

  • Tajemniczy klient

    Pszczyna, Polska QualitySite Pełny etat

    Nasz zespół połączyła pasja do realizacji badań jakościowych, które realizujemy dla naszych klientów działających przede wszystkim w internecie. Wierzymy, że biznes w internecie tworzą klienci, bez których nie mogłaby istnieć żadna firma. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na poprawę jakości obsługi klienta właśnie u naszych...

    Znalezione w: Talent PL C2 - 7 dni temu