Magazynier w archiwum

4 dni temu

Gdańsk, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: ul. Bysewska 18, Gdańsk

Magazynier w archiwum - ul. Bysewska, Gdańsk

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku na podstawie umowy zlecenia;
  • stawkę godzinową 30 zł brutto/h;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po ok. 3 miesiącach (możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe kat. WJO I, karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna).

Twoje zadania:

  • praca w archiwum polegająca na odszukaniu wskazanej przez Klienta dokumentacji;
  • alokowanie jednostek archiwizacyjnych na półki regałowe;
  • obsługa skanera oraz wózków paletowych (wózki elektryczne);
  • przygotowywanie zasobów do wysyłki (Firma korzysta z automatycznych urządzeń wspomagających prace załadunkowe);
  • inne zlecone prace magazynowe.

Nasze oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas CV