Sterowniczy Urządzeń Pakowni

1 miesiąc temu

Poznań, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw.

Poszukujemy pracownika do Spółki Górażdże Cement S.A na stanowisko:

Miejsce pracy:   Stacja przesypowa cementu - Poznań, ul. Bałtycka 3.

Główne zadania:

Rozładunek i załadunek cementu luzem z cementowagonów;

Obsługa urządzeń mechanicznych SPC oraz utrzymanie ich sprawności technicznej (filtry, rękawy zasypowe, węże rozładunkowe itp.);

Dozór i obserwacja przynależnych urządzeń oraz zgłaszanie przełożonemu ewentualnych nieprawidłowości;

Obsługa terenów Stacji przesypowej cementu – utrzymanie porządku np. koszenie trawy, odgarnianie śniegu itp. oraz w obiektach SPC I takich jak magazyny, pomieszczenia operatorów, budynek zajezdni lokomotywy i bocznicy kolejowej;

Wykonywanie drobnych napraw sprzętu i urządzeń zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami.

Nasze wymagania:

Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność :)

Wykształcenie zawodowe;

Dobra organizacja pracy,

Mile widziane uprawnienia manewrowy luz ustawiacz,

Nie wymagamy doświadczenia Wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu;

Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowane do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji i kolonii dla dzieci, dofinansowania do kultury i sportu, owoce w pracy);

Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Poznań, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:Firma produkująca między innymi wiązki kablowe czy systemy modułowe dla różnych typów pojazdów, urządzeń, szaf sterowniczych itp.Manager Sprzedaży KrajowejPoznańZapewniamyPracę w firmie z ponad 20-letnią historią, co daje poczucie...

  • Manager Eksportu

    Poznań, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:Firma produkująca między innymi wiązki kablowe czy systemy modułowe dla różnych typów pojazdów, urządzeń, szaf sterowniczych itp.Manager EksportuPoznańZapewniamyPracę w firmie z ponad 20-letnią historią, co daje poczucie bezpieczeństwa od...