Magazynier Z Uprawnieniami Udt

2 tygodni temu

Gniezno, Polska Randstad Polska Sp. z o. o. Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompletacja towaru obsługa wózka widłowego załadunek/rozładunek aut dostawczych WYMAGANIA: dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku chęci do pracy uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych doświadczenie w pracach magazynowych (mile widziane) OFERUJEMY: stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjną stawkę podstawową 29.75zł/brutto na godzinę system premiowy nawet do 15% darmowy dojazd z Poznania oraz okolic pakiet benefitów : prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Automatyk

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 tydzień temu

    Gniezno, Polska Jeremias Sp. z o.o. Pełny etat

    AutomatykTwój zakres obowiązków Utrzymanie sprawności maszyn produkcyjnych, urządzeń oraz instalacji procesowych Realizacja bieżących przeglądów, konserwacji i remontów Analiza złożonych problemów technicznych w zakresie elektro –...