Zobacz więcej Upadek

Elektryk stoczniowy

1 miesiąc temu

Warsaw, Polska Franke + Pahl GmbH Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ciągnięcie i układanie kabli na statku
pracownik musi potrafić odczytać schematy obwodów elektrycznych
instalacje bez napięcia
praca może odbywać się na hali, ale również na statku w porcie
nadzór nad maszynami i urządzeniami produkcyjnymi, drobnym sprzętem technicznym i wyposażeniem
wykonywanie planowych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń na statkach

WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego– wymóg konieczny
wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
doświadczenie zawodowe
świadectwo ukończenia szkoły
prawo jazdy kat. B + Auto

OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie od 16,00 €/h Brutto
dieta za każdy przepracowany dzień od 24€ Netto
zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
płatny urlop 24 – 30 dni w roku
premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€
dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
opieka koordynatora polskojęzycznego