Aktualne oferty pracy związane z Inżynier Budowy - Nowy Sacz - Torpol

  • INŻYNIER BUDOWY

    4 tygodni temu

    Nowy Sącz, małopolskie, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE "GRAPHBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Zadania:- współpraca z kierownikiem budowy.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką godzinowąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), budowlane

  • Nowy Sacz, Polska FAKRO Sp. z o.o Pełny etat

    Miejsce Pracy: Nowy Sącz Zakres obowiązków: monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń planowanie i rozliczanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń oraz usuwaniem awarii  wsparcie Mechaników Zespołu...

  • Nowy Sącz, Polska Solutions 30 Pełny etat

    Specjalista ds. Uruchamiania SieciPoznań, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Nowy Sącz, Siemianowice ŚląskieOpis stanowiska Solutions30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej...

Inżynier Budowy

3 miesięcy temu

Nowy Sacz, Polska Torpol Pełny etat

Inżynier Budowy - branża torowa Miejsce pracy: Nowy Sącz Twój zakres obowiązków udział w nadzorze nad robotami torowymi,
sprawdzanie i ocena dokumentacji technicznej,
rozliczanie i udział w nadzorze nad firmami podwykonawczymi,
wsparcie kierowników robót w codziennych czynnościach.
Nasze wymagania wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo - mile widziane wykształcenie o specjalności drogi żelazne lub pokrewne,
predyspozycje do kierowania podległym zespołem,
prawo jazdy kat. B,
umiejętność pracy pod presją czasu i bez nadzoru przełożonego, odpowiedzialność.
To oferujemy zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
doświadczenie na prestiżowej budowie kolejowej - wielobranżowej,
możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet sportowy,
wyposażenie w podstawowe narzędzia pracy.
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
spotkania integracyjne
Torpol Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.