Android Developer

2 tygodni temu

Opole, Polska Axabee Sp. z o.o. Pełny etat

Android Developer Miejsce pracy: Opole Technologie, których używamy Wymagane Git
Android
MVVM
Kotlin
Android Jetpack
Java
O projekcie Cześć, jesteśmy Axabee Tworzymy kompleksowe, wydajne rozwiązania, efekty naszej pracy są widoczne tu i teraz. Rozwijamy się i poszukujemy kolejnych Pasjonatów technologii, którzy zasilą nasze szeregi. Pomóż nam realizować ambitne cele dołączając do naszego zespołu
Twój zakres obowiązków Praca nad aplikacją mobilną
Nasze wymagania 3+ lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych
Znajomość RxJavy oraz Kotlin Coroutines
Znajomość komponentów Android Jetpack (Compose, Navigation)
Doświadczenie z RESTful API oraz bibliotekami takimi jak Retrofit, Koin, Room
Znajomość narzędzi CI/CD
Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania wersjami (np. GitHub, Bitbucket)
Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
Praktyka w implementacji komunikacji sieciowej (REST, Retrofit, JSON)
Uśmiech na myśl o testach: Mockito, Espresso, JUnit
Mile widziane Dodatkowo docenimy znajomość Firebase, Google Play Store, Google Cloud Platform
To oferujemy Realny wpływ na używane technologie i rozwiązania, możliwość kreowania projektów w zgodzie z własnymi pomysłami. Docenimy Twój punkt widzenia.
Pracę nad aplikacjami o zasięgu globalnym, w dynamicznie zmieniającej się branży, m.in. travel (tak, to jest dzisiaj duże wyzwanie)
Nastawienie na jakość kodu - piszemy testy, robimy code rewiev, dbamy o to co tworzymy
Dowolność w wyborze formy współpracy, Ty decydujesz.
Szkolenia i rozwój kompetencji (dzielimy się wiedzą wewnętrznie, jeździmy na konferencje i kursy)
Dofinansowane wyjazdy na wakacje w atrakcyjnych cenach i miejscach
Pracę w centrum Wrocławia / Opola (aktualnie pracujemy w systemie hybrydowym, lub 100% zdalnie).
Axabee Sp. z o.o. Axabee to Software House z Opola, który specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla branży travel i e-commerce. Działamy już od 10 lat i z powodzeniem wspieramy duże marki z branży turystycznej m.in. Itakę. Budujemy kompleksowe rozwiązania webowe, mobilne, UX/UI oraz decydkowane systemy rezerwacyjne, dzięki którym nasi klienci mogą z powodzeniem prowadzić swoje biznesy online.

  • Android Developer

    1 miesiąc temu

    Opole, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat

    Jesteśmy firmą technologiczną.Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów.Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu. Nasze Center of Excellence skupia najlepszych specjalistów SCALO, zajmujących się różnymi dziedzinami...

  • Opole, Opole Voivodeship, Polska FINANTEQ Pełny etat

    Aktualnie do zespołu naszego zagranicznego klienta poszukujemy Android Developera, który będzie współtworzył aplikację mobilną do płatności.Zapraszamy Cię do zespołu, w którym:będziesz rozwijać zagraniczną aplikację finansową;nie będziesz poprzestawać na tym, że oprogramowanie działa – stawiamy duży nacisk na jakość i...

  • Programista SQL

    3 tygodni temu

    Opole, Polska Weegree Pełny etat

    Wymagane, SQL, C#, TypeScript, .NET, System operacyjny, Windows, macOS, LinuxO projekcie, Zajmujemy się nie tylko implementacją i rozwojem nowych funkcji, ale przede wszystkim nauką. Oferujemy ci możliwość wypróbowania:, React + TypeScript, Fluent UI, C# .net core 3.1 (z planowanym upgrade do 6.0), Flutter - dla naszej aplikacji mobilnej iOS/Android,...