Ślusarz - Spawacz

1 tydzień temu

Warsaw, Polska WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Pełny etat

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry)

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

Mechaniczna i ręczna obróbka metalu,

Przygotowanie elementów i powierzchni do spawania,

Spawania i montaż elementów stalowych.

Wymagania:

Umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

Umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi, elektronarzędziami,

Umiejętności czytania rysunku technicznego,

Umiejętności wykonywania spoin sczepnych metodą MIG/MAG,

Doświadczenia w pracy z konstrukcjami metalowymi,

Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjny system wynagrodzeń.

  • Warsaw, Polska STERNJOB SP. Z O.O. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie i spawanie elementów rurociągów, zbiorników i konstrukcji specjalnych zgodnie z rysunkami, izometrią i wytycznymi, z zachowaniem odpowiednich przepisów Przygotowanie i wykończenie prac spawalniczych Kontrola jakości (samodzielne pomiary i badania) wykonanych elementów, zbiorników i konstrukcji Dokumentowanie...