Programista PLC

1 tydzień temu

Lublin, Polska Wikpol Sp. z o.o. Pełny etat

Wikpol to ugruntowana firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zautomatyzowanych i zrobotyzowanych linii paletyzacji, depaletyzacji i pakowania zbiorczego.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy otwartych, kreatywnych i ambitnych osób, które chcą się rozwijać i mają pasję do technologii. Dołącz do Wikpol, gdzie praca przynosi satysfakcję i pozwala tworzyć innowacje wspólnie z zespołem, który kocha to, co robi.

Poszukujemy:

AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC

 Miejsce pracy: Konopnica 208 B

OBOWIĄZKI
programowanie sterowników PLC
programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
uruchamianie systemów automatyki, takich jak układy serwonapędowe, systemy wizyjne, czytniki kodów kreskowych, systemy identyfikacji
prowadzenie uruchomienia bezpośrednio u klientów końcowych

OFERUJEMY
stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zdobycie licznych umiejętności praktycznych oraz cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
szeroki rozwój zawodowy
pakiet szkoleń – indywidualnie wybierane szkolenia techniczne, językowe i biznesowe
doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
pakiet socjalny, medyczny i sportowy

WYMAGANIA
wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki
praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simatic oraz paneli operatorskich firmy Siemens
odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kategorii B

DODATKOWE ATUTY
umiejętność programowania sterowników i systemów wizualizacji Rockwell Automation
umiejętność programowania robotów przemysłowych
umiejętność programowania systemów wizualizacji SCADA: WinCC, AVEVA InTouch
znajomość języka angielskiego

ETAPY REKRUTACJI
1. Wiadomość lub telefon od rekrutera z naszej firmy, który umówi Cię na pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej.
2. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 1: Krótkie spotkanie, które może odbyć się online lub w naszej siedzibie. Podczas spotkania zaprezentujesz swoje kwalifikacje i doświadczenie. Decyzja o przejściu do następnego etapu.
3. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 2:
Omówienie szczegółów dotyczących pracy na nowym stanowisku.
Zaprezentowanie miejsca pracy, na którym będziesz pracować.
Informacja o kolejnych krokach procesu rekrutacyjnego, w tym o ewentualnym dodatkowym etapie lub o terminie zakończenia rekrutacji.
4. Powiadomienie o wynikach procesu rekrutacyjnego w ciągu 14 dni od daty pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej

  • Programista PLC

    2 tygodni temu

    Wikpol to ugruntowana firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zautomatyzowanych i zrobotyzowanych linii paletyzacji, depaletyzacji i pakowania zbiorczego.W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy otwartych, kreatywnych i ambitnych osób, które chcą się rozwijać i mają pasję do technologii. Dołącz do Wikpol,...

    4 tygodni temu

    Lublin, Polska NOARCO Pełny etat

    Noarco to: Marka ekspercka. Wysoka wiedza techniczna jest warunkiem koniecznym. Spoko ekipa, 20 osób na pokładzie, doświadczenie komercyjne 3 – 25 lat (avr. 9) Transparentność ofert, wynagrodzeń i warunków; spoko stawki przy stałej współpracy (regularne wypłaty nawet po 30-40 koła) Programista PLC wie: Jak przeprowadzić IO check maszyny co...