Aktualne oferty pracy związane z Zastępca Głównej Księgowej - Zgorzelec - Citronex Trans Energy Sp. z o. o.

  • Główna Księgowa

    3 tygodni temu

    Zgorzelec, Polska GOLDMAN RECRUITMENT Pełny etat

    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o profilu usługowo-handlowym, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Opis stanowiska:odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,nadzór nad prawidłowością księgowań i ostateczna weryfikacja dokumentów...

Zastępca Głównej Księgowej

3 miesięcy temu

Zgorzelec, Polska Citronex Trans Energy Sp. z o. o. Pełny etat

Szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności księgowe i podatkowe będą miały realny wpływ na rozwój firmy?

Pracujemy w środowisku pełnym wyzwań i możliwości rozwoju. Jeżeli lubisz wyzwania dnia codziennego to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Na co dzień doceniamy profesjonalizm i wzajemną koleżeńską pomoc. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną i samodzielną - dołącz do nas

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o. o . w Zgorzelcu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

Księgowanie i weryfikacja poprawności ujęcia dokumentów w księgach rachunkowych oraz podatkowych.

Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP.

Przygotowywanie zestawień i raportów księgowych.

Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych.

Udział w raportowaniu podatkowym i przygotowaniu deklaracji podatkowych.

Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem poszczególnych okresów sprawozdawczych (weryfikacja obrotów i sald kont księgowych, rozrachunków).

Współpraca z audytorami, instytucjami finansowymi oraz urzędami.

Bieżące monitorowanie zmian prawnych i podatkowych.

Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników, wyznaczanie celów, podział zadań, dbanie o rozwój.

Bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym i Dyrektorem Finansowym.

Nasze wymagania:

5 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej lub Zastępcy Głównego Księgowego.

Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów lub Księgowości.

Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych.

Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem.

Proaktywne podejście i samodzielność w działaniu.

Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych.

Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Co oferujemy?

Miejsce pracy - Zgorzelec.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w oparciu o B2B.

Pracę u jednego z największych pracodawców w regionie o zdywersyfikowanym biznesem działającego na skalę międzynarodową.

Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu.

Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze.

Kompleksowe wsparcie i szkolenia od doświadczonych doradców podatkowych.

Pakiet benefitów, w tym zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki z oferty gastronomicznej stacji i restauracji, Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna.