Aktualne oferty pracy związane z Lakiernik samochodowy - Warsaw - German Work sp. z o.o.

  • Lakiernik Samochodowy

    2 tygodni temu

    Warsaw, Polska PIECHNIK sp. z o.o. Pełny etat

    Lakiernik samochodowy Miejsce pracy: Miszewko (pow. kartuski) Twój zakres obowiązków Praca na strefie przygotowawczej Polerowanie Kontrola pomalowanych elementów Nasze wymagania Doświadczenie w zawodzie Dokładność To oferujemy praca w nowoczesnym, bardzo dobrze wyposażonym warsztacie elastyczne godziny pracy

  • Warsaw, Polska ESA Trucks Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Lakiernik - Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Świecko (pow. słubicki) Twój zakres obowiązków Naprawy powypadkowe pojazdów Nasze wymagania Nie musisz mieć super doświadczenia - bądź otwarty a my wszystkiego Cię nauczymy Pasja do ludzi i techniki pomoże Ci w pracy To oferujemy Bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń Brak systemu...

Lakiernik samochodowy

4 miesięcy temu

Warsaw, Polska German Work sp. z o.o. Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprawdzanie, ocena i przygotowanie podłoży do lakierowania
Mieszanie kolorów i odcieni, przygotowywanie farb
Malowanie pojazdów od A do Z, tj. od przygotowania do wykończenia

WYMAGANIA: doświadczenie w zawodzie
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
własny środek transportu

OFERUJEMY: umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
wynagrodzenie ok. 3100 EUR miesięcznie netto z etatu
zakwaterowanie nieopodal zakładu pracy, koszt maksymalny 550 EUR
1000 EUR premii rocznej na jasnych zasadach
jednorazowe dofinansowanie kosztu dojazdu do Niemiec
opieka koordynatora 24/7