Serwisant IT

2 miesięcy temu

Gdansk, Polska Via Medica Pełny etat

technologies-expected :
Windows Server
Linux
Active Directory

technologies-optional :
Apple
OSX
Slican

about-project :
W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie nadzorowała funkcjonowanie systemów informatycznych, serwisowała sprzęt i oprogramowanie, świadczyła wsparcie techniczne (Help Desk), uczestniczyła w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych.
Przeprowadzała okresowe audyty sprzętu i oprogramowania w firmie, sprawowała nadzór nad prawidłowym działaniem stacji roboczych oraz urządzeń przenośnych i peryferyjnych, w tym telefonów komórkowych i stacjonarnych.

responsibilities :
Monitorowanie i diagnozowanie problemów z siecią firmową i dostępem do sieci Internet, drukarek
Nadawanie uprawnień dostępu użytkownikom sieci
Nadzór nad prawidłowym działaniem stacji roboczych oraz urządzeń przenośnych i peryferyjnych
Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie zakupu sprzętu komputerowego, elektronicznego oraz telekomunikacyjnego i oprogramowania
Konfiguracja sprzętu oraz systemów operacyjnych i oprogramowania
Prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania
Przeprowadzanie okresowych audytów sprzętu i oprogramowania w firmie

requirements-expected :
Wykształcenie wyższe informatyczne/pokrewne lub w trakcie studiów
Dobra znajomość administracji systemami serwerowymi Windows
Dobra znajomość administracji systemami serwerowymi Unix (Linux, FreeBSD)
Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
Znajomość sieci opartych na TCP/IP
Znajomość zagadnień związanych z usługami poczty (Postfix, Exchange)
Bardzo dobra znajomość Active Directory i zarządzania domenami Windows
Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

offered :
Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku
Możliwość tworzenia innowacyjnych projektów informatycznych z dziedziny medycyny
Możliwość rozwoju zawodowego
Karty Multisport
Współpracę w trybie stacjonarnym w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji (Gdańsk)

benefits :
dofinansowanie zajęć sportowych
elastyczny czas pracy

  • Serwisant IT

    Gdansk, Polska PWPW S.A Pełny etat

    Twoje zadania: Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom firmy oraz wizyty prewencyjne w punktach terenowych, Analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów infrastruktury sprzętowej serwisowanych systemów, Zarządzanie sprzętem IT, w tym odbiór i utylizacja sprzętu IT, Udział we wskazanych nowych projektach i inicjatywach realizowanych przez...

    2 tygodni temu

    technologies-expected : Windows Server Linux Active Directory technologies-optional : Apple OSX Slican about-project : W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie nadzorowała funkcjonowanie systemów informatycznych, serwisowała sprzęt i oprogramowanie, świadczyła wsparcie techniczne (Help Desk), uczestniczyła w...

  • Support Services Specialist

    1 miesiąc temu

    Gdansk, Polska Wirtualna Polska Media S.A. Pełny etat

    technologies-expected : Jira responsibilities : Wsparcie użytkowników w zakresie identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz incydentów związanego ze sprzętem lub oprogramowaniem Obsługa systemu ticketowego – realizacja zleceń, współpraca z I i III linią wsparcia Segregacja, analiza, definiowanie i rozwiązywanie zgłoszeń Udzielanie...