Spawacz TIG/WIG

3 tygodni temu

Warsaw, Polska SAXJOB Personalservice GmbH Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Ogólna obróbka metali
Praca według rysunków technicznych / wykazów części
Łączenie rur ze stali nierdzewnej

WYMAGANIA: Aktualne świadectwo egzaminu spawacza WIG / ukończone szkolenie zawodowe w branży metalowej z praktyką spawalniczą
Zainteresowanie techniczne
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość pracy na 2 zmiany
Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Ponadtaryfowe wynagrodzenie
Urlop zbiorowy w wymiarze co najmniej 25 dni
Dodatek urlopowy i świąteczny zgodnie z układem zbiorowym BAP
Dopłaty branżowe
Osobistą osobę kontaktową w przypadku pytań i pomocy.
Nie musisz martwić się o odzież roboczą i narzędzia. Zostaną one dostarczone przez nas.
Zakładowy program emerytalny
Dodatek przedszkolny
Opieka zdrowotna
Jesteśmy otwarci, uczciwi, bezpośredni, przyjaźni i nieskomplikowani we wzajemnych kontaktach.

  • Warsaw, Polska No Brothers Pełny etat

    Pasjonujesz się technologią metalową i jesteś zapalonym i zmotywowanym spawaczem lub monterem? Chcesz pracować w przyjaznej i entuzjastycznej firmie w Holandii? Jesli tak , to mamy dla Ciebie świetną pozycję jako spawacz TIG! O funkcjiSpawanie TIG produktówBudowanie konstrukcji z rysunkówPrzeprowadzanie kontroli jakościOpieka i nadzór nad...

  • Spawacz TIG

    Warsaw, Polska Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace spawalnicze na halach WYMAGANIA: Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność. OFERUJEMY: Umowa o prace na czas nieokreślony Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od...