Spawacz MIG

2 tygodni temu

Warsaw, Polska Defro R. Dziubeła spółka komandytowa Pełny etat

Spawacz MIG / MAG TIG Miejsce pracy: Ruda Strawczyńska (pow. kielecki) Twój zakres obowiązków Wykonywanie prac ślusarsko – spawalniczych;
Spawanie elementów stalowych;
Praca fizyczna;
Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym.
Nasze wymagania Doświadczenie w spawaniu blach metodami TIG lub MIG-MAG;
Umiejętność pracy w zespole;
Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność;
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Mile widziane Uprawnienia spawalnicze.
To oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie;
Wysoki standard BHP;
Stabilne zatrudnienie;
Możliwość przyuczenia do zawodu;
Możliwość rozwoju;
Wysoka higiena pracy;
Soboty dodatkowo płatne.
Benefity ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
preferencyjne pożyczki
napoje
parking dla pracowników
Defro R. Dziubeła spółka komandytowa Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Obecnie Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozbudowanie oferty o kolejne projekty, produkcję rekuperatorów „Defro AIR” tj. urządzeń stosowanych w systemach wentylacyjnych oraz asortyment armatury instalacyjnej.

Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży. Defro obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników, a wypracowana sieć dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych na terenie kraju i zagranicą gwarantuje stabilność i dalszy rozwój firmy.

  • Spawacz MIG/MAG

    7 dni temu

    Warsaw, Polska Metaal Flex Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie materiału pod spawanie, spawanie stali nierdzewnej i aluminium (grubość materiału od 1 do 6 mm), spawanie seryjne, szlifowanie zespawanych elementów, praca na maszynach AMADA. Zakład jest wszechstronnym dostawcą prac z blachy i lekkich konstrukcji, od prototypów po średniej wielkości serie. Trzon ich...

  • Spawacz/monter MIG/MAG

    1 tydzień temu

    Warsaw, Polska Covebo Work Office Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie doków, ramp magazynowych wykonanych ze stali czarnej Zakres spawanych grubości od 3mm - 15mm Praca na podstawie rysunku technicznego WYMAGANIA: Uprawnienia do spawania MIG/MAG Doświadczenie w spawaniu stali czarnej Chęć do pracy w systemie 2 zmianowym Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym Znajomość języka...