Nauczyciel / Nauczycielka - Wychowawca

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Polska SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W BYDGOSZCZY Pełny etat

Nauczyciel / Nauczycielka - Wychowawca Miejsce pracy:
Bydgoszcz Twój zakres obowiązków Nauka dzieci w 5 klasie w zakresie przedmiotów:
biologia, muzyka, technika i informatyka. Poszukujemy nauczycieli do tych 4 przedmiotów. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych. Nasze wymagania Poszukujemy nauczyciela biologii, muzyki, techniki i informatyki dla uczniów 5 klasy. Może to być osoba na emeryturze, gdyż szkoła liczebnie jest placówką małą, co nadaje jej specyficzny charakter co do potrzeb czasowych i kultury pracy. To oferujemy Katolickie zasady działania Małą placówkę z możliwością rozwoju zawodowego O nas Stowarzyszenie Katolickie jest organem prowadzącym Szkołę Podstawową im. Św. Stanisława Kostki w Bydgoszczy. Więcej informacji o naszej szkole:
szkolaimswstanislawakostki.Pl Prowadzimy kameralną szkołę podstawową od 4 lat, założoną przez grupę rodziców, chcącą integralnie dbać o bezpieczeństwo i wychowanie naszych dzieci, tak w domu jak i w szkole. Jesteśmy katolikami i zależy nam na stworzeniu dobrego środowiska pracy także dla nauczycieli.

  • Bydgoszcz, Polska WYDAWNICTWO KOREPETYCJI ONLINE 24 KACZWIŃSKA sp.k. Pełny etat

    Nauczyciel / Nauczycielka przedmiotów humanistycznych Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów, języka angielskiego, geografii, biologii, języka polskiego, historii, WOSu, języka hiszpańskiego wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych. Do obowiązków należy udzielanie korepetycji uczniom...

  • Bydgoszcz, Polska INTERCESJA Edukacja i Konsulting Jacek Lubiewski Pełny etat

    Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków prowadzenie zajęć grupowych zgodnie z podstawą programową MEN, aktywne i ciekawe organizowanie czasu dzieciom między zajęciami, asystowanie dzieciom zarówno na terenie przedszkola jak i podczas wyjść poza teren placówki, rzetelne i staranne...

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska FUNDACJA JUTRO DZIECKA Pełny etat

    Opis stanowiskaW ramach pracy w Fundacji Jutro Dziecka, będziesz odpowiedzialny za prowadzenie grupy przedszkolnej, zgodnie z podstawą programową. Twoim zadaniem będzie stworzenie przyjaznej i aktywnej atmosfery wśród dzieci, umożliwiającej ich rozwój i naukę. Wymagania - wyższe wykształcenie (licencjat), - doświadczenie w pracy z dziećmi w...