Key Account Manager

2 tygodni temu

Jelcz Laskowice, Polska Trenkwalder Pełny etat

Key Account Manager (m/k) Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice Rekrutujemy dla Aktualnie dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager (m/k).

Posiadasz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży medycznej/przemysłowej? Współpraca z klientami na zasadach contract manufacturing nie jest Ci obca? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy
Twój zakres obowiązków zapewnienie najlepszej usługi zarządzania kluczowymi klientami,
przygotowywanie corocznych przeglądów biznesowych (dane dotyczące sprzedaży w stosunku do prognoz, cen, wniosków o zmianę itp.),
pozyskiwanie nowych projektów od obecnych klientów,
utrzymywanie i aktualizowanie cenników,
monitorowanie zmian w projekcie,
obliczanie dodatkowych kosztów i zmiana pierwotnej oferty dla klienta,
ścisła współpraca z działami obsługi klienta i planowania,
analiza zapytań ofertowych, kosztorysowanie i przygotowywanie ofert,
komunikowanie się z klientami i wewnętrznie w celu wyjaśnienia i określenia zakresu RFQ,
przygotowanie kalkulacji kosztów całkowitych,
przygotowanie projektu oferty,
przegląd i dostosowanie oferty po otrzymaniu informacji zwrotnej od klienta.
Wymagania pracodawcy doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
doświadczenie w zarządzaniu produktem, w szczególności w pracy nad strukturą produktu i kalkulacją kosztów,
umiejętność pracy pod presją czasu,
gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku,
gotowość do krótkich wyjazdów służbowych do krajów Europy zachodniej oraz Skandynawii,
gotowość do pracy stacjonarnej przez pierwsze 6 m-cy, później hybrydowej.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem produkcyjnym,
konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia,
dofinansowanie do pakietu medycznego premium,
dofinansowanie do wakacji,
dofinansowanie karty sportowej,
możliwość korzystania z siłowni biurowej,
karty podarunkowe,
narzędzia: telefon, laptop (również do użytku prywatnego).
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
siłownia w biurze
służbowy telefon do użytku prywatnego
komputer do użytku prywatnego
kawa / herbata
napoje
parking dla pracowników
bony towarowe
dofinansowanie wypoczynku
Trenkwalder Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Key Account Manager

    1 miesiąc temu

    Jelcz-Laskowice, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Obowiązki: Posiadasz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży medycznej/przemysłowej? Współpraca z klientami na zasadach contract manufacturing nie jest Ci obca? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy! Do Twoich obowiązków należeć będzie: zapewnienie najlepszej usługi zarządzania kluczowymi...

    4 tygodni temu

    Jelcz-Laskowice, Polska Trenkwalder Polska Pełny etat

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko: Posiadasz doświadczenie na stanowisku handlowym w branży medycznej/przemysłowej? Współpraca z klientami na zasadach contract manufacturing nie jest Ci obca? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy!Do Twoich obowiązków...