Fullstack Senior .NET Developer

1 miesiąc temu

Ruda Slaska, Polska EBICOM Sp. z o.o. Pełny etat

Technologie, których używamy

Wymagane
.NET
C#
JavaScript
MS SQL
T-SQL
Git
Azure
DevOps

Twój zakres obowiązków
Tworzenie nowego oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymi
Praca w jednym z kilkuosobowych zespołów przy projektach prowadzonych według metodologii SCRUM/Agile z wykorzystaniem między innymi Azure DevOps
Programowanie w środowisku Azure (m.in. App Service Plan, VM, Storage, Cosmos DB, Database, Service BUS, Function)
testowanie wytworzonego kodu
Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanego oprogramowania
Korekty wykonanego oprogramowania

Nasze wymagania:
Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe jako ASP .NET lub C# .NET Developer
Znajomość ASP.NET MVC, HTML5, CSS, JavaScript (w tym AJAX, jQuery)
Znajomość SQL w zakresie silników bazodanowych SQL Server
Praktyczna znajomość MS SQL (T-SQL)
Znajomość Entity Framework
Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
Doświadczenie w pracy w metodykach Agile/Scrum
Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy ze środowiskiem kontroli wersji kodów źródłowych (Git)
Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
Znajomość Microsoft Azure (App Service Plan, VM, Storage, Cosmos DB, Database, Service BUS, Function)
Znajomość Azure DevOps CI/CD Pipeline
NHibernate

Mile widziane:
Znajomość rozliczeń mediów energetycznych

Oferujemy:
Pracę hybrydową w wymiarze 2 dni pracy w biurze w Katowicach
Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft
Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
Budżet szkoleniowy
stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w zgranym zespole
możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami
Elastyczne godziny pracy
Płatny urlop niezależnie od formy zatrudnienia
Pakiet ubezpieczenia na życie
Eventy integracyjne

  • Ruda Śląska, Silesia, Polska EBICOM Sp. z o.o. Pełny etat

    Fullstack Senior NET Developer Ruda Śląska Ruda Slaska, Silesian Voivodeship, Polska Technologie, których używamyWymaganeTwój zakres obowiązkówTworzenie nowego oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymiPraca w jednym z kilkuosobowych zespołów przy projektach prowadzonych według metodologii...

  • Net C# Backend Developer

    3 tygodni temu

    Ruda Śląska, Silesia, Polska ESSYO - Part of DOTOSO Pełny etat

    [Mid] Net C# Backend Developer Świętochłowice, śląskie [Mid] Net C# Backend Developer Ruda Śląska Ruda Śląska, Województwo śląskie, Polska Specjalizujemy się w dostarczaniu i utrzymaniu systemów rozliczeniowych i wspomagających zarządzanie.Pracujemy w małych, dobrze zintegrowanych i wspierających się zespołach. Dzięki temu każdy...

  • Ruda Śląska, Silesia, Polska Essyo Pełny etat

    Jesteś ambitny, nie lubisz stagnacji i chcesz się rozwijać pracując w nietypowych projektach dla znanych firm, ale nie chcesz być trybikiem wielkiej korporacji? Nie przepadasz za stresem, formalizmem oraz cenisz sobie koleżeńską atmosferę? Napisz do nas, pochwal się swoimi osiągnięciami i umiejętnościami – rozpocznij pracę w...