Kierowca Ce

1 tydzień temu

Stryków, Polska ERSUM sp. z o.o. Pełny etat

Kierowca CE Miejsce pracy:
Stryków Twój zakres obowiązków na stałe linię z Łodzi - stałe kółka:
jazda w dzień - 3 x załadunki z łodzi z dostawa na następny dzień i powroty - możliwość spania w domu 7x w tyg. w poniedziałki, środy i piątki - tylko załadunki - praca ok 3h (przeciętnie 15:
00-18:
00). we wtorki, czwartki i soboty ok 06:
00-16:
00. praca również w soboty. w Łodzi kierowca nie uczestniczy w załadunku, na rozładunkach dojeżdża i odbiera palety z końca naczepy. LUB jazda po kraju w systemie poniedziałek - piątek bez gwarantowanych zjazdów do domu w tygodniu. Nasze wymagania prawo jazdy kat C E kod 95 karta kierowcy umiejętność trafienia w rampę umiejętność zapięcia tyczki zabezpieczającej towar umiejętność obsługi telefonu komórkowego (odbieranie połączeń, wykonywanie połączeń, oznaczanie czasu przyjazdu itp.) punktualność umiejętność utrzymania porządku w kabinie dbałość o powierzony sprzęt To oferujemy Kierowca przypisany do samochodu

  • Stryków, Polska KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. Pełny etat

    Kierowca CE w ruchu międzynarodowym w podwójnej obsadzie Miejsce pracy: Stryków Twój zakres obowiązków Prowadzenie pojazdów ciężarowych kategorii CE na trasach międzynarodowych Dbanie o stan techniczny pojazdu Załadunek, zabezpieczenie i rozładunek towarów zgodnie z procedurami Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem...

  • Kierowca CE

    Stryków, łódzkie, łódzkie, Polska ERSUM sp. z o.o. Pełny etat

    Kierowca C+EMiejsce pracy: StrykówTwój zakres obowiązkówna stałe linię z Łodzi - stałe kółka: jazda w dzień - 3 x załadunki z łodzi z dostawa na następny dzień i powroty - możliwość spania w domu 7x w tyg.w poniedziałki, środy i piątki - tylko załadunki - praca ok 3h (przeciętnie 15:00-18:00).we wtorki, czwartki i soboty ok...

  • Stryków, łódzkie, łódzkie, Polska KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. Pełny etat

    Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym w podwójnej obsadzieMiejsce pracy: StrykówTwój zakres obowiązkówProwadzenie pojazdów ciężarowych kategorii C+E na trasach międzynarodowychDbanie o stan techniczny pojazduZaładunek, zabezpieczenie i rozładunek towarów zgodnie z proceduramiPokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym...