Programista IBM SPSS Modeler

3 tygodni temu

Warsaw, Polska KIR S.A. Pełny etat

technologies-expected :
SQL
IBM SPSS Modeler
IBM SPSS CDS

responsibilities :
tworzenie oprogramowania ETL z wykorzystaniem platform IBM SPSS Modeler i MS SQL Server,
udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
współpraca z dostawcami systemów informatycznych,
wdrażanie zmian w systemach we współpracy z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
wsparcie użytkowników (druga linia wsparcia),
tworzenie scenariuszy testowych i przeprowadzanie testów,
tworzenie dokumentacji,
nadzór nad wydajnością, pojemnością i dostępnością nadzorowanych systemów,
rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu nadzorowanych systemów.

requirements-expected :
znajomość narzędzi IBM SPSS Modeler i IBM SPSS CDS,
min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomość języka SQL,
umiejętność współpracy w obszarach technicznych z architektami, programistami, testerami,
samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,
otwartość na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
umiejętność analitycznego myślenia,
dobra znajomość języka angielskiego.

offered :
umowę o pracę z pakietem benefitów,
system premiowy,
realne możliwości rozwoju,
pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
pracę w trybie hybrydowym,
krótki proces rekrutacyjny.

benefits :
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne
preferencyjne pożyczki
firmowa biblioteka
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
dofinansowanie wypoczynku
dofinansowanie wakacji dzieci
inicjatywy dobroczynne

  • Fullstack Developer

    4 dni temu

    Warsaw, Polska PSE INNOWACJE SP Z O O Pełny etat

    technologies-expected : Java SQL technologies-optional : GitLab Jenkins IBM Asset Management (Maximo) responsibilities : Projektowanie rozwiązań systemu IBM Asset Management (Maximo) poprzez aktywny udział w tworzeniu wizji biznesowej, oraz architektury rozwiązania (funkcjonalnej, danych, logicznej, integracji, technicznej) i architektury technicznej...

  • Analityk Danych

    Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

    Warsaw, Polska b2bnetwork Pełny etat

    Zadania:Opracowuje złożone analizy ukierunkowane na kompleksowych rozwiązań biznesowych wspierających budowanie wartości klientów, procesy sprzedażowe, aktywizację i podnoszenie satysfakcji i lojalności klientów.Wykonuje analizy baz danych (praca na dużych zbiorach danych z wykorzystaniem zaawansowanych zapytań SQL/Python/Pyspark) ukierunkowane...