Kontroler Finansowy

5 dni temu

Kalisz, Polska Depilacja.pl Pełny etat

Firma Depilacja.pl jest jedną z największych sieci salonów depilacji laserowej w Polsce oraz właścicielem marki Yasumi.
Mamy już ok. 200 lokalizacji i w związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego
Możliwość pracy w centrali w Warszawie lub w biurze w Kaliszu.

Kluczowe zadania
Analiza danych oraz poprawności w księgowości spółki
Terminowe dostarczanie aktualnych i jakościowych informacji finansowych w postaci wyliczeń, raportów, zestawień dla Zarządu oraz wewnątrz organizacji
Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca, w tym tworzenie sprawozdań
Monitorowanie i sygnalizowanie możliwych ryzyk finansowych
Koordynowanie miesięcznego procesu prognozowania i rocznego budżetowania
Opracowywanie modeli finansowych i analiz wspierających inicjatywy strategiczne
Analizowanie aktualnych i przeszłych trendów w kluczowych wskaźnikach wydajności oraz monitorowanie tych wskaźników
Bieżące wsparcie w podejmowaniu decyzji i wyzwaniach związanych z kwestiami finansowymi i kontrolingowymi

Wymagania
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową
Znajomości przepisów księgowych, finansowych i podatkowych
Znajomość konsolidacji sprawozdań finansowych
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność wyciągania poprawnych wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań
Samodzielność, oraz zorientowanie na cel
Angielski zaawansowany
Obsługa MS PowerPoint, MS Excel

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w modelu B2B
Praca w centrali w Warszawie lub w Kaliszu
Swoboda w działaniu
Aktywne uczestniczenie w rozwoju marki
Pakiet medyczny oraz sportowy