Dysponent - Spedytor ( nocna zmiana) @ Wallenborn Poland

2 tygodni temu

Poznan, Polska Wallenborn Poland Pełny etat

Opis stanowiska: Poszukujemy odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Dysponenta/Planera Ciężarówek na nocną zmianę. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć:
Oferujemy:
Konkurencyjną stawkę brutto
Dodatek za pracę w nocy
Karty przedpłacone jako benefit dla pracownika
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Miejsce pracy: Komorniki (praca stacjonarna)
Godziny pracy: 22:00 - 06:00
Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w rozwinięciu nowego oddziału luksemburskiej firmy transportowej będącej liderem w międzynarodowym transporcie drogowym cargo lotniczego

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy w weekendy i święta
Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
Oferujemy:
,[Kontrolowanie zaplanowanych ciężarówek poruszających się po całej Europie, Wspieranie kierowców w przypadku problemów na załadunkach/rozładunkach, Kontrola ładunków wysokowartościowych (high value cargo), Wysyłanie stosownych updatów do klientów, Kontrola temperatur w naczepach chłodniczych, Organizacja mobilnych serwisów w przypadku awarii pojazdu na drodze (na podstawie umów serwisowych)] Requirements:

  • Poznan, Polska Wallenborn Poland Pełny etat

    Opis stanowiska: Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. Monitorowania i Bezpieczeństwa Transportu Drogowego. Oferujemy: Konkurencyjną stawkę brutto Dodatek za pracę w nocy Karty przedpłacone jako benefit dla pracownika Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku Miejsce pracy: Komorniki (praca...

  • Multimedia Designer

    1 miesiąc temu

    Poznan, Polska HAYS Pełny etat

    Multimedia DesignerPoznanNR REF.: 1185430Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Multimedia Designer...