Aktualne oferty pracy związane z Radca Prawny - Poznan - Bank Nowy S.A.

  • Poznan, Polska Lead Investments Sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista ds. Kadr i finansów Miejsce pracy: Poznań - Jeżyce, praca hybrydowa Kim jesteśmy? MyLead - globalna sieć afiliacyjna, nowoczesna firma z branży internetowej. Od 2014 roku zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad milion zarejestrowanych...

Radca Prawny

4 miesięcy temu

Poznan, Polska Bank Nowy S.A. Pełny etat

Radca Prawny Miejsce pracy: Poznań Twój zakres obowiązków Przygotowywanie oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem Banku.
Zmiana regulacji wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem Banku celem dostosowywania ich do zmieniających się przepisów prawa.
Obsługa Centrali oraz oddziałów Banku z zakresu prawa bankowego, prawa cywilnego oraz prawa pracy.
Sporządzanie oraz weryfikacja umów zawieranych przez Bank, w tym umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń.
Nasze wymagania Uprawnienia do wykonywania zawodu Radcy Prawnego.
Umiejętność rozwiązywania problemów.
Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
Komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie.
Mile widziane Znajomość przepisów prawa bankowego oraz zagadnień prawnych związanych z działalnością bankową.
To oferujemy Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem
Zgrany zespół i przyjazną atmosferę
Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych
Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną
Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach
Udział w Programie nauki języków obcych
Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
Czy ta praca jest dla Ciebie? Szukasz nowych wyzwań zawodowych?
Chcesz realizować zadania związane z obsługą prawną Banku?
Bank Nowy S.A. Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".