Technik Odzieżowy

5 dni temu

Lódz, Polska BONPRIX SP Z O O Pełny etat

Jesteśmy międzynarodową marką modową działającą w 30 krajach na całym świecie. Należymy do czołowych firm e-commerce w Europie i jesteśmy najprężniej działającą firmą Grupy Otto.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK ODZIEŻOWY

Miejsce pracy: Łódź

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

współpraca z projektantami w zakresie technologii oraz konstrukcji wyrobów odzieżowych;
tworzenie dokumentacji technologicznej (tabeli pomiarowych, rysunków etc.);
komentowanie i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów;
współpraca z producentami z Dalekiego Wschodu;
udział w spotkaniach działowych i przymiarkach odzieży z modelką techniczną.

NASZE WYMAGANIA:

wykształcenie kierunkowe;
doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentacji, sporządzenia tabel wymiarów, oceny wzorów, konstrukcji,  badania jakości surowców i kontroli produkcji;
mile widziane doświadczenie w produkcji odzieży;
minimum 3 letni staż na stanowisku technika, technologa, konstruktora, kontrolera wyrobów odzieżowych
dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki będzie dodatkowym atutem.

TO OFERUJEMY:

ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
pakiet prywatnej opieki medycznej;
kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
pakiet świadczeń socjalnych;
nagrody za staż pracy;
owocowe dni;
dofinansowanie posiłków.