Architekt Prowadzący

3 dni temu

Katowice, Polska Arche Consulting Sp z o.o. Pełny etat

Architekt Prowadzący Miejsce pracy: Katowice Rekrutujemy dla Naszym Klientem jest renomowana firma deweloperska, która od wielu lat działa na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonego Architekta Prowadzącego, który dołączy zespołu i będzie odpowiedzialny za realizację prestiżowych projektów.
Twój zakres obowiązków koordynacja procedur formalno-prawnych,
przygotowywanie analiz chłonności inwestycji, przesłaniania i nasłonecznienia,
wykonywanie obmiarów i zestawień dokumentacji na etapie projektowania i realizacji,
tworzenie dokumentacji zgodnie z harmonogramem, przepisami budowlanymi oraz standardami firmy i lokalnymi uwarunkowaniami,
opracowanie danych na potrzeby Kart Projektów,
współpraca z innymi działami firmy w celu optymalnego opracowania dokumentacji oraz wsparcie na etapie realizacji projektu,
reprezentowanie firmy w kontaktach z podmiotami współpracującymi, urzędami i kontrahentami.
Wymagania pracodawcy wykształcenie wyższe kierunkowe - Architekt,
kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Architekta w branży deweloperskiej,
znajomość programu ArchiCad,
bardzo dobra znajomość warunków technicznych oraz przepisów prawa budwlanego,
znajomość procedur administracyjnych,
umiejętność koordynacji całego procesu projektowego.
Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy lub kontakt B2B,
atrakcyjny system premiowy,
pracę z najlepszymi specjalistami w branży,
pakiet dodatkowych korzyści: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
Arche Consulting Sp z o.o. Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

nr KRAZ: 8162.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowej 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.Wpis KRAZ: 8162

  • Architekt Prowadzący

    2 tygodni temu

    Katowice, Silesia, Polska Murapol Architects Drive S.A. Pełny etat

    Architekt ProwadzącyMiejsce pracy: Katowice (śląskie)Numer referencyjny: Twój zakres obowiązków- Opracowywanie strategii projektowych dla inwestycji wielomieszkaniowych- Opracowywanie projektów wnętrz- Samodzielne przygotowywanie wizualizacji- Odpowiedzialność za prowadzenie projektów od etapu koncepcji do uzyskania Pozwolenia na Budowę oraz...

    Katowice, Polska Murapol Architects Drive S.A. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków:Opracowywanie strategii projektowych dla inwestycji wielomieszkaniowychOpracowywanie projektów wnętrzSamodzielne przygotowywanie wizualizacjiOdpowiedzialność za prowadzenie projektów od etapu koncepcji do uzyskania Pozwolenia na Budowę oraz wykonywanie nadzorów autorskich podczas realizacji inwestycjiKoordynacja prac...