Spawacz / Monter

2 tygodni temu

Warsaw, Polska Becker-Warkop Sp. z o.o. Pełny etat

Spawacz / Monter Miejsce pracy:
Świerklany (pow. rybnicki) Twój zakres obowiązków udział w procesie produkcyjnym maszyn i urządzeń dla przemysłu, praca zgodnie z dokumentacją wykonawczą, udział w procesie sczepiania i spawania konstrukcji stalowych, prace ślusarskie, dbałość o stan powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi, Nasze wymagania ukończona szkoła zawodowa lub średnia zawodowa, doświadczenie na stanowisku spawacza, umiejętność czytania rysunku technicznego, punktualność i sumienność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany, kurs spawania blach – w metodzie MAG (135;
138), grupa materiałowa 1-3, grupa materiałowa spoiny FM1-FM2, pozycja spawania:
PA, PB, PC umiejętność i uprawnienia do posługiwania się palnikiem do cięcia i podgrzewania gazowego, dyspozycyjność pracy w trybie 3-zmianowym Mile widziane mile widziane doświadczenie i kurs operatora spawania łukiem krytym SAW 121. To oferujemy forma zatrudnienia:
umowa o pracę lub inna uzgodniona, zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 33 lat o stabilnej pozycji na rynku przemysłowym, zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i wykształcenia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień, możliwość dofinansowania edukacji, szkoleń, kursów, benefitowy program kart sportowych, spotkania integracyjne. Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne elastyczna forma zatrudnienia system premiowy program Multisport Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Becker-Warkop Sp. z o.O., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Becker-Warkop Sp. z o.O.Danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacjabecker-mining.Com.Pl

  • Warsaw, Polska Profitec GmbH Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w teamie z monterem ISO Spawanie Rurociągów ze stali nierdzewnej, grubość ścianki poniżej 3mm WYMAGANIA: Aktualny certyfikat spawalniczy 141 na rury Doświadczenie przy spawaniu cienkich rur ze stali nierdzewnej Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem Jedna osoba w Teamie: spawacz lub monter musi...

  • Warsaw, Polska SILVERHAND Pełny etat

    Oferujemy:zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 252 NOK brutto / godzinę zakwaterowanie, dojazd i powrót do Norwegii oraz dojazdy do pracy zorganizowane przez Pracodawcę (odciągane z wynagrodzenia 5900 NOK) składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcęmożliwość pracy w...

  • Warsaw, Polska Techvisie B.V. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spawanie i cięcie metali i ich stopów różnymi metodami oraz lutowanie palnikiem gazowym, - Przygotowanie elementów do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, czyszczenie, sczepianie, - Praca na podstawie rysunków konstrukcyjnych spawalniczych, - Montaż i spawanie elementów konstrukcji, - Usuwanie wad i...