Aktualne oferty pracy związane z Copywriter - Krakow - dhosting.pl

  • Advertising Copywriter

    2 tygodni temu

    Krakow, Polska Kendago Praca zdalna Freelance Pełny etat

    Kendago is a global leader in Direct-to-Consumer (D2C) digital marketing and advertising, providing brands with a comprehensive suite of services, including proprietary AdTech backed PPC, creative production, digital marketing expertise, and data-backed CRO optimization. We help our clients grow into world leaders by combining our unique approach to PPC with...

Copywriter

2 miesięcy temu

Krakow, Polska dhosting.pl Pełny etat

Copywriter  MIEJSCE PRACY: WARSZAWA / KRAKÓW / PRACA ZDALNA

Jakie zadania na Ciebie czekają:
opracowywanie i redagowanie angażujących treści w obrębie serwisów dhosting.pl,
tworzenie koncepcji kreatywnych dla komunikacji,
dbanie o jakość contentu i działań reklamowych,
wymyślanie najlepszych sposobów aktywacji oraz przygotowanie bieżącej komunikacji w social media,
śledzenie trendów rynkowych,
ścisła współpraca z działem marketingu,
współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Co musisz umieć:
minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
lekkie pióro,
doskonała znajomość zasad gramatycznych j. polskiego,
umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych, samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
zespołowość,
kreatywność i nieszablonowe podejście,
umiejętność zwracania uwagi na detale,
bardzo dobra znajomość trendów oraz obsługi kanałów social media.

Mile widziane:
znajomość narzędzi - Jira, Confluence,
znajomość branży hostingowej i SEO.

Co możemy Ci zaoferować:
pracę w stabilnej firmie z 17-letnią tradycją i wieloma sukcesami w branży,
dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę, zlecenie lub B2B,
służbowy komputer,
niekorporacyjną atmosferę: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu,
dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU,
dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,
dobrze skomunikowane biuro w Warszawie lub Krakowie,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Zainteresowany/a?