Projektant elektryk

2 tygodni temu

Czosnów, Polska Adal sp. z o.o. Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór rozwiązań technicznych z zakresu automatyki i elektryki,
projektowanie szaf sterowniczych i zasilających,
projektowanie tras kablowych,
wykonywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej,
współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów,

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika, inne pokrewne),
wiedza z zakresu automatyki i elektryki,
znajomość oprogramowania do projektowania (atutem będzie znajomość ePlan P8),
umiejętność pracy samodzielnej a także w zespole,
ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność,
znajomość MS Office,
znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem,
prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego,
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość wdrażania własnych pomysłów,
możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
płaską strukturę organizacyjną,
możliwość pracy na zasadach B2B.