Developer-ka BPM

3 tygodni temu

Lódz, Polska mBank Pełny etat

Lokalizacja i tryb pracy: Łódź, praca hybrydowa, 2 razy w miesiącu spotkania w w biurze przy ulicy Jana Kilińskiego 73

Departament / zespół / dział:
Jeśli chcesz być współtwórcą małej cyfrowej rewolucji w naszej organizacji, zapraszamy do udziału w rekrutacji – wrażenia gwarantowane. Lubisz wyzwania oraz stawiane ambitne zadania? Cenisz elastyczny model pracy i możliwość pracy hybrydowej (2x w miesiącu w biurze)? Chcesz pracować zwinnie? "Owocowe czwartki i praca w młodym dynamicznym zespole" to dla Ciebie za mało?
Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco, to pasujesz do naszego zespołu.
U nas nie ma owocowych czwartków… są za to owocne projekty i naprawdę szerokie możliwości rozwoju
Czym się zajmujemy? Po prostu zmieniamy rzeczywistość. Nie za pomocą czarodziejskiej różdżki, ale za pomocą narzędzi IT. Wspólnie z naszymi partnerami z biznesu projektujemy i wdrażamy procesy biznesowe w zupełnie nowej odsłonie – zdigitalizowanej, zautomatyzowanej, przyjaznej użytkownikom. I nieźle nam to wychodzi. Mamy na koncie wiele sukcesów, ale nie spoczywamy na laurach – uczymy się, rozwijamy i rośniemy w siłę.

Szukamy ciekawych ludzi, nie idealnych CV.

Forma zatrudnienia / wymiar pracy: umowa o pracę na czas zastępstwa około 1,5 roku, pełen etat

Rekruter(-ka): Agata Felczyńska-Fryś

Stanowisko: Developer(-ka) BPM

Opis stanowiska
projektowanie, optymalizacja i konfiguracja procesów na platformie BPMS mService;
konfiguracja szablonów wydruków (XSLT, XML);
monitorowanie incydentów w Splunk;
współpraca z biznesem, innymi obszarami IT oraz dostawcą;
bieżące wsparcie użytkowników końcowych systemu, koordynacja testów, prowadzenie warsztatów.

Wymagania:
masz doświadczenie w obszarze projektowania oraz wdrażania procesów biznesowych na platformie BPM (bankowość, finanse, consulting IT)
posiadasz znajomość architektury systemów klasy BPM
znasz język zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych
znasz JIRA, Confluence, Splunk
masz gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy
jesteś ukierunkowany(-a) na pracę zespołową i wspólne osiąganie celów

Wiele zyskasz, jeśli posiadasz:
doświadczenie w konfiguracji w systemach BPM
znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami
znajomość notacji BPMN 2.0
wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (informatyka, matematyka)
wiedzę z zakresu XML, JSON, REST, MQ
umiejętność wykorzystywania SQL w praktyce;
wiedzę o projektowaniu aplikacji zgodnie z najlepszymi praktykami UX/UI