Kierownik Budowy

2 dni temu

Lubań, Województwo dolnośląskie, Polska LK INWEST Sp. z o.o. Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Budowy

W naszej firmie LK INWEST Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Kierownika Budowy, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie procesu budowlanego i nadzór nad realizowanymi pracami.

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie procesu budowlanego i nadzór nad realizowanymi pracami
  • Prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji
  • Udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz przedstawicielami Inwestora
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Organizacja zaopatrzenia i nadzór nad logistyką dostaw
  • Sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych, dobór dostawców i firm podwykonawczych
  • Tworzenie cyklicznych protokołów przerobowych wykonanych prac, wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji odbiorowej
  • Zarządzanie pracą podległych brygad, rozliczanie podwykonawców i sporządzanie protokołów odbioru robót

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (w przypadku aplikacji na stanowisko Kierownika Budowy)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym)
  • Praktyczna wiedza z zakresu pracy z dokumentacją techniczną
  • Systematyczność, sprawne i efektywne planowanie bieżących prac oraz umiejętność harmonogramowania w perspektywie całego projektu
  • Umiejętność finalizowania rozpoczętych zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Zaangażowanie i inicjatywa

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Adekwatne kwalifikacjom wynagrodzenie
  • Szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów edukacyjno-rozwojowych
  • Mozliwość dynamicznego rozwoju
  • Opiekę medyczną LUX MED

  • Kierownik Budowy

    3 miesięcy temu

    Lubań, Polska LK INWEST Sp. z o.o. Pełny etat

    Kierownik Budowy - Inżynier BudowyTwój zakres obowiązków prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz...

    Kierownik Budowy - Inżynier Budowy (praca w delegacji)Twój zakres obowiązków prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji udział w naradach budowy oraz stały kontakt z...