Nauczyciel bibliotekarz

13 godzin temu

Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach Pełny etat
Opis stanowiska:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe - Bibliotekoznawstwo

Znajomość programów: VULCAN, MOL

Obowiązki:

Pełnienie obowiązków nauczyciela bibliotekarza w bibliotece szkolnej

Współpraca z nauczycielami i personelem biblioteki

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie

Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc:

jedna zmiana

Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bibliotekoznawstwo

Wymagania dodatkowe:

Znajomość języka polskiego i angielskiego (podstawowy poziom)

Umiejętności:

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach Pełny etat

    Opis stanowiskaStanowisko nauczyciela bibliotekarza w bibliotece szkolnej oferuje możliwość pracy w zespole edukacyjnym i bibliotecznej. Zadaniem pracownika będzie organizacja i prowadzenie działań edukacyjnych oraz zarządzanie zasobami bibliotecznymi.WymaganiaWykształcenie wyższe kierunkowe - BibliotekoznawstwoZnajomość programów: VULCAN,...