Technik chłodnictwa

22 godzin temu

Legionowo, Polska Mroz-One Pełny etat
Poszukujemy doświadczonego Technika chłodnictwa

Dołącz do naszego zespołu w Mroz-One i sprawdź swoje umiejętności w zakresie montażu i serwisu urządzeń chłodniczych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczony zespół, który wspiera Cię w Twojej pracy.

Twoje obowiązki
  • Montaż i serwis urządzeń chłodniczych w zgodzie z harmonogramem
  • Kontrola poprawności działania instalacji chłodniczych
  • Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów instalacji chłodniczych
  • Wykonywanie napraw i sporządzanie raportów z przeprowadzanych prac
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy w chłodnictwie (minimum 2 lata)
  • Znajomość obsługi technicznej instalacji chłodniczych
  • Doświadczenie w pracach z urządzeniami technicznymi
  • Znajomość obsługi urządzeń w zakresie automatyki i sterowania
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Posiadanie lub chęć zdobycia świadectwa kwalifikacyjnego
Co oferujemy
  • Pracę w dynamicznej firmie
  • Możliwość przyuczenia
  • Duże możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Służbowy samochód (nowy) i telefon służbowy

  • Legionowo, Polska Mroz-One Pełny etat

    Serwisant - Technik chłodnictwa serwis chłodniczy Miejsce pracy: Legionowo Twój zakres obowiązków montaż urządzeń chłodniczych i uruchomienie agregatu wewnętrzne bądź zewnętrzne kontrola poprawności działania instalacji chłodniczych zgodnie z założonym harmonogramem; przeprowadzanie konserwacji, przeglądów instalacji chłodniczych zgodnie...

  • Legionowo, mazowieckie, mazowieckie, Polska Mroz-One Pełny etat

    Serwisant - Technik chłodnictwa serwis chłodniczyMiejsce pracy: LegionowoTwój zakres obowiązkówmontaż urządzeń chłodniczych i uruchomienie agregatu wewnętrzne bądź zewnętrznekontrola poprawności działania instalacji chłodniczych zgodnie z założonym harmonogramem;przeprowadzanie konserwacji, przeglądów instalacji chłodniczych zgodnie z...