Inżynier Obróbki Cieplnej

1 dzień temu

Piła, Greater Poland HRK SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat
Stanowisko: Inżynier Obróbki Cieplnej

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera z wiedzą w zakresie Metalurgii, który obejmie stanowisko Inżyniera ds. Obróbki Cieplnej w naszym klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej.

Zadania:
  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, dokumentacją technologiczną, stanem technicznym maszyn i urządzeń pomocniczych, bezpieczeństwem pracowników produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie prób, wdrażanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wdrażanie usprawnień.
  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI.
  • Analiza KPI produkcyjnych, wyciąganie wniosków i sugerowanie zmian optymalizacyjnych.
  • Współudział przy ustalaniu przyczyn i eliminacji niezgodności wyrobu na zgodność z wymaganiami.
  • Inicjowanie, prowadzenie projektów w obszarze produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu metalurgicznym.
  • Doświadczenie w obszarze obróbki plastycznej metali/obróbka stali.
  • Doświadczenie pracy w procesach: kucie, walcowanie, ciągnienie.
  • Znajomość maszyn: ciągarki, prasy, prostownice rolkowe, zaginarki.
  • Znajomość narzędzi do obróbki plastycznej: matryce, stemple, ciągadła.
  • Znajomość powiązań systemów ERP, MES, APS, CMMS, WMS oraz pakietu MS Office.
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego, standardowych procesów doskonalenia Lean Manufacturing.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Nasz klient oferuje:
  • Odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy.
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Piła, Greater Poland HRK S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Inżynier Obróbki CieplnejPoszukujemy doświadczonego Inżyniera z wiedzą w zakresie Metalurgii, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, dokumentację technologiczną, stanem technicznym maszyn i urządzeń pomocniczych, bezpieczeństwem pracowników produkcyjnych.Zadania:Nadzór nad procesami...

  • Kierownik R&D

    2 tygodni temu

    Piła, Polska Grafton Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, dostarczającej nowoczesne rozwiązania dla domów, szukamy osoby na stanowisko: Kierownika działu badań i rozwoju Lokalizacja: okolice Piły Twoje zadania: Realizacja i rozwój strategii działu badań i rozwoju Planowanie działań i zarządzanie pracą zespołu 20...