Konstruktor - Projektant Aparatur Ciśnieniowych

1 dzień temu

Tarnowskie Góry, Silesia, Polska Chemet SA Pełny etat
Opis Stanowiska

Chemet SA poszukuje doświadczonego Konstruktora do zespołu w Tarnowskich Górach. W naszej firmie pracujemy od ponad 75 lat i jesteśmy globalnym producentem i dostawcą wyspecjalizowanych aparatur i zbiorników ciśnieniowych.

W naszym zespole poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym technicznym, która posiada wiedzę z zakresu doboru materiałów konstrukcyjnych, konstrukcji zbiorników ciśnieniowych i znajomość budowy maszyn, rysunku technicznego, AutoCad i/lub SolidWorks.

Do obowiązków Konstruktora należy:

  • projektowanie nowych i modernizacja już istniejących urządzeń ciśnieniowych produkowanych w zakładzie,
  • adaptacja dokumentacji technicznej pod względem konstrukcyjnym, materiałowym oraz prawidłowości zastosowanych materiałów z uwzględnieniem norm i przepisów,
  • monitorowanie procesu wytwarzania urządzeń ciśnieniowych na wydziałach produkcyjnych,
  • ewentualna korekta rozwiązań konstrukcyjnych wynikająca z proponowanych przez dozór wydziałowy zmian.

Jeśli posiadasz doświadczenie w projektowaniu aparatur ciśnieniowych i chcesz dołączyć do zespołu CHEMET SA, aplikuj przez naszą stronę internetową.

W naszej firmie oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w tym umowę o pracę na pełen etat, bezpłatne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, premię frekwencyjną, motywacyjną i kwartalną, bonus za polecenie pracownika do pracy, możliwość skorzystania z funduszu pożyczkowego, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej, świadczenia socjalne, system kart przedpłaconych i kartę Multisport.

  • Tarnowskie Góry, Silesia, Polska Chemet SA Pełny etat

    Oferta Pracy w Chemet SAChemet SA, globalny producent i dostawca aparatur i zbiorników ciśnieniowych, poszukuje doświadczonego elektryka na stanowisko specjalisty ds. systemów elektronicznych.Obowiązki:nadzór systemów elektronicznych w zakresie eksploatacji, konserwacji oraz remontów maszyn i linii produkcyjnych,usuwanie awarii elektronicznych...

  • Elektromonter/Elektryk

    6 godzin temu

    Chemet SA - Oczekujemy na CiebieChemet SA jest globalnym producentem i dostawcą wyspecjalizowanych aparatur i zbiorników ciśnieniowych. Działamy od ponad 75 lat i posiadamy doświadczenie w zakresie elektroenergetyki.Dołącz do naszego zespołu jako Elektromonter/Elektryk i wykorzystaj swoje umiejętności w zakresie:remontów maszyn i...

  • Konstruktor

    2 tygodni temu

    Tarnowskie Góry, Polska Chemet S.A. Pełny etat

    Konstruktor Miejsce pracy: Tarnowskie Góry Twój zakres obowiązków Projektowanie nowych i modernizacja już istniejących aparatów ciśnieniowych produkowanych w zakładzie, Adaptacja dokumentacji technicznej pod względem konstrukcyjnym, materiałowym oraz prawidłowości zastosowanych materiałów z uwzględnieniem norm i przepisów, Monitorowanie...