Dyrektor Kawiarni

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska OmniOffice Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora Kawiarni, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszą kawiarnią w Warszawie.

Zadania
  • Zarządzanie personelem, w tym planowanie grafików pracy i szkolenie nowych pracowników.
  • Wykonywanie obowiązków baristy, przygotowanie napojów i wypieków oraz obsługa klienta.
  • Kontrola stanów magazynowych, monitorowanie obrotu finansowego i kontrola budżetu.
  • Przedstawienie co miesięcznego budżetu kawiarni, obsługa transakcji finansowych i tworzenie raportów finansowych.
  • Marketing i promocja we współpracy z działem Marketingu, wybór dostawców i negocjacje warunków dostaw.
  • Monitorowanie popularności produktów i dostosowywanie oferty, zapewnienie zgodności z przepisami sanitarnymi i bezpieczeństwa.
  • Dbanie o jakość i wygląd bufetu śniadaniowego, współpraca z przełożonym i resztą współpracowników.
  • Raportowanie do przełożonego odnośnie funkcjonowania kawiarni, przychodów itp., analizowanie konkurencji i rynku.
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży oferty śniadaniowej itp., kawy i wypieków premium, wdrażanie innowacji w kawiarni.
  • Monitorowanie czystości i porządku w kawiarni, dbanie o czystość w obszarze pracy.
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2)
  • punktualność i dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie w pracy jako barista
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu własnego bistro / baru / kawiarni.
Oferujemy
  • kontrakt B2B
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do siłowni
  • możliwość pracy w środowisku biznesowym
  • pracę w jednej z naszych lokalizacji w Warszawie (Warszawa Powiśle)