Magazynier - Racibórz

7 godzin temu

Rybnik, Silesia, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Magazynier

Nasza firma, Job Impulse Polska Sp. z o.o., poszukuje do swojej kadry osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Magazyniera w naszym oddziale w Rybniku.

Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie: 5060 zł brutto miesięcznie (podstawa 4400 + dodatki)
  • Premię jakościową do 15%
  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym
  • Przyjazną atmosferę i relacje w zespole
  • Mozliwość awansu oraz udział w indywidualnym programie rozwojowym
  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie, stołówka, program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin)
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • Otrzymasz pełne wyposażenie, tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy
  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy i zyskaj 500 zł
Zadania:
  • Realizacja wszelkich prac magazynowych
  • Rozładunek, kompletacja, załadunek towaru
Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w magazynie
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

  • Rybnik, Silesia, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko Magazyniera w RybnikuNasz klient, Job Impulse Polska Sp. z o.o., poszukuje doświadczonego Magazyniera do pracy w Rybniku. Co oferujemy?Wynagrodzenie: 5060 zł brutto miesięcznie (podstawa 4400 + dodatki)Pracę na pełen etat w systemie III zmianowymPrzyjazną atmosferę i relacje w zespoleMozliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie...

  • Magazynier - Racibórz

    3 miesięcy temu

    Rybnik, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Nasz klient jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm logistycznych na świecie, specjalizującą się w międzynarodowym przewozie przesyłek i usługach kurierskich; poszukuje osób zainteresowanych stanowiskiem Magazyniera.  Magazynier...