Montażowiec elektroniki

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland Airoptic Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażowca elektroniki, który będzie odpowiedzialny za montaż podzespołów elektronicznych w procesie produkcji laserowych analizatorów gazu.

Zakres obowiązków
  • Montaż i lutowanie elementów elektronicznych
  • Montaż podzespołów elektronicznych zgodnie z instrukcją
  • Programowanie, testowanie i uruchamianie zmontowanych podzespołów i urządzeń
  • Przygotowywanie oraz obróbka kabli i przewodów
  • Montaż mechaniczny (skręcanie obudów, osadzanie podzespołów)
  • Montaż elementów opto-mechanicznych
  • Montaż końcowy urządzeń
  • Kontrola jakości podzespołów i wyrobu gotowego
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Czynny udział w rozwoju produkcji – współpraca z działem R&D
  • Przestrzeganie reguł Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015
Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne: automatyk, elektronik, elektryk, mechatronik, robotyk lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość komponentów elektronicznych
  • Umiejętność lutowania/demontażu w technologii SMT oraz THT mile widziane
  • Umiejętność lutowania gorącym powietrzem
  • Znajomość obsługi komputera, wykorzystanie komputera do programowania mikrokontrolerów
  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy
  • Samodzielność, wykazywanie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, rzetelność i punktualność, przestrzeganie stałego harmonogramu pracy, z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych, jeśli to konieczne
  • Dobra organizacja na stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży związanej z montażem elektroniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacjami DTR i schematami elektronicznymi
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w montażu elementów optycznych (szklanych)
  • Obsługa pakietu MS Office
Oferta
  • Długoterminową i stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów, w kreatywnym środowisku i w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pracę w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i udział w szkoleniach
  • Pracę na jedną zmianę
  • Uczestnictwo w PPK
  • Benefity pozapłacowe po okresie próbnym
  • Miejsce pracy Poznań
  • Bezpłatny parking