Konstruktor

2 dni temu

Częstochowa, Silesia, Polska Wulkan S.A. Pełny etat

Praca w zespole Wulkan S.A.

W naszym zespole poszukujemy doświadczonego Konstruktora, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i opracowywanie nowych produktów.

Twoje obowiązki:

  • projektowanie i opracowywanie nowych produktów odlewniczych i obróbczych,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej i nadzór nad jej aktualizacją,
  • opracowywanie rysunków technicznych i dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynier mechanik, odlewnik lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i programu do projektowania (mile widziana będzie znajomość SOLID EDGE),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora/projektanta,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność wymagania od siebie i punktualność.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na pełny etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Konstruktor

    5 miesięcy temu

    Częstochowa, Polska Wulkan S.A. Pełny etat

    KonstruktorTwój zakres obowiązków projektowanie oprzyrządowania odlewniczego oraz obróbczego, sporządzanie dokumentacji technicznej, nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej, opracowywanie rysunków...

    5 dni temu

    Częstochowa, śląskie, śląskie, Polska Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o. Pełny etat

    KonstruktorMiejsce pracy: CzęstochowaTwój zakres obowiązkówTworzenie rysunków technicznych oraz schematów konstrukcyjnych przy użyciu Autodesk Inventor.Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych.Współpraca z zespołem projektowym w celu analizy i optymalizacji istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.Przygotowywanie...

  • Częstochowa, śląskie, śląskie, Polska KALSPAW sp. z o.o. Pełny etat

    Projektant / Projektantka konstrukcji stalowychMiejsce pracy: CzęstochowaTwój zakres obowiązkówTwoje główne obowiązki będą obejmować:•Projektowanie konstrukcji stalowych – będziesz odpowiedzialny/a za opracowanie koncepcji i szczegółowych projektów konstrukcji budowlanych, zarówno w zakresie obiektów komercyjnych, przemysłowych, jak i...