Pracownik zbioru pieczarek/Francja

16 godzin temu

Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania.

Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Zbiór pieczarek
  • Pakowanie/sprawdzanie jakości produktu
Wymagania

Oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy fizycznej
  • Kat. B i własnego auta do dojazdu (1 auto na parę/grupę)
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferta

Mamy do zaoferowania:

  • Stawka 11,65 euro brutto/h
  • 10% premii urlopowej
  • Francuska umowa o pracę tymczasową
  • 35h pracy w tygodniu
  • Mozliwe nadgodziny 36h-43h +25%, 44h-48h +50%
  • Pracę dla par
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Dodatek dla kierowcy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca w Elblągu - zbiór pieczarekInterKadra Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - poszukuje do swojej firmy pracownika na stanowisko Pracownik zbioru pieczarek/Francja.Oczekiwaniagotowość do podjęcia pracy fizycznej,kat. B i własne auto do dojazdu (1 auto na parę/grupę)mile widziana znajomość języka...