Elektryk - Monter

1 dzień temu

Kobyłka, Polska NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O. Pełny etat
Stanowisko: Monter

Nasza firma NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O. poszukuje doświadczonego montera elektrycznego do pracy w naszym zespole.

Opis Stanowiska

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w elektroinstalatorstwie i montażu urządzeń elektrycznych. Oczekujemy, że będziecie w stanie wykonywać prace instalacyjne, montażowe i konserwacyjne w zakresie systemów elektrycznych.

Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Doświadczenie w elektroinstalatorstwie i montażu urządzeń elektrycznych;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Zdolności montażowe w tym posługiwania się ręcznymi narzędziami montażowymi;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna w języku angielskim);
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferta Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premię uznaniową;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Program kafeteryjny;
  • Współpracę z firmą z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię uznaniową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny, współpracę z firmą z kapitałem zagranicznym wykorzystującą innowacyjne rozwiązania, program rekomendacji pracowników i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Elektryk - Monter

    2 tygodni temu

    Kobyłka, mazowieckie, mazowieckie, Polska NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O. Pełny etat

    Elektryk - MonterMiejsce pracy: KobyłkaTwój zakres obowiązkówMontaż tras kablowych i okablowania zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi;Wykonywanie prac instalacyjnych podsystemów produkowanych urządzeń;Wykonywanie prac ślusarskich oraz mechanicznych;Wykonywanie prac montażowych urządzeń rentgenowskich na terenie kraju oraz poza jego...

    Elektryk - MonterMiejsce pracy: KobyłkaTwój zakres obowiązkówMontaż tras kablowych i okablowania zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi;Wykonywanie prac instalacyjnych podsystemów produkowanych urządzeń;Wykonywanie prac ślusarskich oraz mechanicznych;Wykonywanie prac montażowych urządzeń rentgenowskich u klienta;Konserwacja i naprawa...