Magazynier z UDT

2 dni temu

Robakowo, Pomerania, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy magazyniera z UDT

Poszukujemy zmotywowanych i chętnych do działania magazynierów z UDT do pracy w naszym magazynie.

Oczekiwania
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - II WJO
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (w perspektywie 3 zmiany)
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Chęci i motywacji do pracy
Zadania
  • Kompletacja towaru wg. zleceń klienta
  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
Oferujemy
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie 5400 zł brutto/m-c (+premia)
  • Pracę w systemie II zmianowym z możliwością przejścia na III zmiany
  • Wdrożenie do pracy

  • Poznań, Robakowo, Jaryszki, Polska Asistwork Sp z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego magazyniera z uprawnieniami UDT, który będzie odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego na magazynie. Aby spełnić te wymagania, kandydat powinien posiadać ważną książeczkę sanepidowską oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.WymaganiaUprawnienia na wózki widłowe UDTWażna książeczka...

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego magazyniera z uprawnieniami UDT, który będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu i wózka widłowego.WymaganiaUprawnienia na wózki widłowe UDTWażna książeczka sanepidowska - warunek koniecznyDoświadczenie w obsłudze wózka widłowego na magazynieMożliwość podjęcia pracy od zarazSumienność i...

  • Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie, wielkopolskie, Polska Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Pracownik Magazynowy Picker (m/k/x*)Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański)Twój zakres obowiązkówkompletacja zamówieńobsługa wózków jezdniowychtransport towarów w magazyniepraca ze skaneremNasze wymaganiajesteś gotowy do pracy trzyzmianowej w warunkach chłodniczych (od +2 do +6°C)masz doświadczenie w kierowaniu wózkami jezdniowymiposiadasz...