Opiekun Klienta

22 godzin temu

Kosakowo pow pucki, Polska Bank Rumia Spółdzielczy Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego Opiekuna Klienta, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientom Banku Rumia Spółdzielczego. W ramach tej roli będziesz pracować w zespole, który stawia na realizację celów i doskonałość.

Twoje obowiązki
  • Zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi.
  • Realizacja przyjętych planów sprzedażowych.
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usług.
  • Obsługa klientów w zakresie kredytów gotówkowych.
  • Obsługa gotówkowa klientów.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość).
  • Zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę.
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie kwartalne, nagrody roczne.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju kwalifikacji poprzez szereg szkoleń.
  • Uczestniczenie w interesujących projektach.
  • Bibliotekę bankową.
  • Świętowanie sukcesów i urodzin pracowników.
  • Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie kart Multisport.
  • Pracowniczy program emerytalny.
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Bank Rumia Spółdzielczy to instytucja finansowa z prawie 75-letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów i usług bankowych na lokalnym rynku. W codziennych działaniach kierujemy się wartościami takimi jak: relacje, zespół, odpowiedzialność, aktywność, doskonałość, perspektywa. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki być liderem wśród banków spółdzielczych.

  • Opiekun Klienta

    2 tygodni temu

    Kosakowo (pow. pucki), pomorskie, PL Bank Rumia Spółdzielczy Pełny etat

    Opiekun KlientaMiejsce pracy: Kosakowo (pow. pucki)Twój zakres obowiązkówZapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami obsługiRealizacja przyjętych planów sprzedażowychProwadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usługObsługa klientów w zakresie kredytów gotówkowychObsługa gotówkowa klientówUtrzymywanie...

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie, dolnośląskie, Polska Bank Millennium S.A. Pełny etat

    Opiekun Klienta w Oddziale BankuMiejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)Twój zakres obowiązkówObsługujesz klientów z zaangażowaniem i dbałością o ich potrzebyBudujesz i rozwijasz relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunkuAnalizujesz indywidualne potrzeby klientów i w odpowiedzi na nie - prezentujesz dopasowaną...

  • Ciemne (pow. wołomiński), mazowieckie, PL Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat

    Pracownik ds. Obsługi Masowych NadawcówMiejsce pracy: Ciemne (pow. wołomiński)Twój zakres obowiązkówprzyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,obsługa klienta masowego,kontrolowanie poprawności adresowania, masy i stanu zabezpieczenia przesyłek,obsługa komputera oraz skanera radiowego (skanowanie przesyłek i tworzenie...