Mistrz Marki

2 dni temu

Gdynia, Pomerania, Polska OEX Cursor Pełny etat
Stanowisko: Mistrz Marki

W OEX Cursor poszukujemy doświadczonego Mistrza Marki, który będzie odpowiedzialny za budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku.

Zadania:
  • Sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta.
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów.
  • Przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność minimum 15 akcji w miesiącu po 5 godzin.
  • Brak obaw przed nowymi wyzwaniami i doświadczeniami.
  • Uśmiechnięty, energiczny i łatwo nawiązujący kontakty z innymi ludźmi.
  • Pełnoletność.
Oferta:
  • Wynagrodzenie: 2950 zł brutto/h.
  • Umowa zlecenie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Miła atmosfera pracy.
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Stała opieka koordynatora projektu.
  • Możliwość awansu.
  • Karta multisport.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Dodatek za pracę w sobotę: 5 zł brutto/h.

  • Dyrektor Projektów

    2 dni temu

    Gdynia, Pomerania, Polska Whizbrand Group Pełny etat

    Poszukujemy:Mistrza samoorganizacji, potrafiącego rozdzielać zadania i egzekwować ich realizację, z dystansem do siebie, energią i inicjatywą.Czego oczekujemy?Praktyczne umiejętności zarządzania projektami;Logiczne myślenie, zdrowy rozsądek i asertywność;Kultura osobista, zdolności w zakresie komunikacji międzyludzkiej i prowadzenia...

  • Account / Project Manager

    5 miesięcy temu

    Gdynia, Polska Whizbrand Group Pełny etat

    Kogo szukamy? Mistrza samoorganizacji, potrafiącego rozdzielać zadania i egzekwować ich realizację, z dystansem do siebie, energią i inicjatywą. Czego oczekujemy? Praktycznych umiejętności zarządzania projektami; Logicznego myślenia, zdrowego rozsądku i asertywności; Kultury osobistej, zdolności w zakresie komunikacji...