Doradca Leasingowy

2 godzin temu

Rzeszów, Polska Millennium Leasing Sp. z o. o. Pełny etat
Doradca Leasingowy - Specjalista Sprzedaży

Poszukujemy doświadczonego doradcy leasingowego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług leasingowych w naszym przedstawicielstwie korporacyjnym. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B oraz umiejętności aktywnego pozyskiwania nowych klientów.

Obowiązki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż usług leasingowych oraz negocjowanie warunków transakcji
  • Rozpoznawanie potrzeb biznesowych klientów oraz wstępne badanie ich standingu finansowego
  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci)
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B (preferowana branża leasingowa)
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Oferta
  • Umowa o współpracy B2B
  • Realny plan sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników sprzedażowych
  • Przejrzysty system prowizyjny rozliczany miesięcznie (100% policzalność wyników, wypływających na premię, wypłata bez odroczenia i bez czynnika uznaniowego)
  • Różnorodne produkty dla Twoich klientów; możliwość sfinansowania większości przedmiotów (pojazdy, fotowoltaika, urządzenia specjalistyczne, linie produkcyjne, nieruchomości itd.)
  • Szybkie ścieżki decyzyjne i procedury uproszczone
  • Zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające sprzedaż np. zdalne podpisywanie umów e-podpisem
  • Raportowanie ograniczone do niezbędnego minimum,
  • Preferencyjny leasing na samochód dla Twojej działalności
  • Możliwość wykupienia karty Benefit Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Elastyczne godziny pracy, tryb hybrydowy
  • Laptop i telefon służbowy
  • Praca w nowotworzącym się zespole.
  • W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z dyrektorami prowadzącymi rekrutację: Rzeszów - p. Piotr Jarosz, tel.: 605 475 015 Gdańsk - p. Joanna D'arcy, tel.: 572 224 168
Benefity
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • Spotkania firmowe
  • korzystne ceny wykupienia karty Benefit Multisport
  • program onboardingu
  • Szkolenia
  • Wrocław Artur Mielczarek 691 400 448
  • Katowice: Jacek Malik 691 400 448
Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 34 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

  • Rzeszów, Polska mBank Pełny etat

    Poszukiwany Doradca Leasingu KorporacyjnegoDołącz do naszego zespołu w mBanku i przejmij rolę Doradcy Leasingu Korporacyjnego. Pracujesz w środowisku dynamicznym i elastycznym, z dostępem do najnowszych narzędzi i technologii.Oto Twoje obowiązki:Obsługa i pozyskiwanie klientów z segmentu korporacyjnego i MŚP na terenie województwa...

  • Rzeszów, podkarpackie, podkarpackie, Polska mBank Pełny etat

    Doradca / Doradczyni ds. leasingu w segmencie korporacyjnymMiejsce pracy: RzeszówTwój zakres obowiązkówobsługa i pozyskiwanie klientów z segmentu korporacyjnego, MŚP na terenie woj.podkarpackiegoobsługa klientów korporacyjnych z portfela oddziałów mBankuwspółpraca z dostawcami maszyn, urządzeń oraz środków transportu ciężkiego i...