Pielęgniarka szkolna

1 dzień temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej pielęgniarki, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie zdrowia i dobrostanu uczniów w szkole. Zadania obejmują:

Obowiązki
  • Zbieranie informacji na temat stanu zdrowia i rozwoju uczniów
  • Wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych u dzieci w wieku szkolnym
  • Kierowanie postępowaniem przesiewowym oraz opiekowanie się uczniami z dodatnimi wynikami testów
  • Prowadzenie profilaktyki fluorkowej u dzieci klas IV szkoły podstawowej
  • Udzielanie porad uczniom z problemami zdrowotnymi
  • Zajmowanie się edukacją na temat zdrowia jamy ustnej
  • Sprawowanie opieki nad uczniami z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnością
  • Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach, zachorowaniach, urazach i zatruciach
  • Doradzanie dyrektorowi szkoły na temat stanu sanitarnego placówki, bezpieczeństwa uczniów, organizacji posiłków
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na leki oraz materiały opatrunkowe znajdujące się w apteczce
Wymagania
  • Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Wyższe wykształcenie (licencjat)
  • Tytuł zawodowy mgr pielęgniarstwa lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania
Miejsce pracy

Spadkowa 11, 91-232 Łódź

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy

5 lat

Wymagane dokumenty

CV

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonej pielęgniarki, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad uczniami w zakresie zdrowia i wychowania. Zadania obejmują:Zbieranie informacji na temat stanu zdrowia i rozwoju uczniówWykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych u dzieci w wieku szkolnymKierowanie postępowaniem przesiewowym i opiekowanie się...

  • Łódź, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/3849Obowiązki:- zbieranie informacji na temat stanu zdrowia oraz rozwoju uczniów- wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych u dzieci w wieku szkolnym, w terminach badań bilansowych- kierowanie postępowaniem przesiewowym oraz opiekowanie się uczniami z dodatnimi wynikami testów- prowadzenie profilaktyki fluorkowej u...

  • Łódź, Polska Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 Pełny etat

    - zbieranie informacji na temat stanu zdrowia oraz rozwoju uczniów- wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych u dzieci w wieku szkolnym, w terminach badań bilansowych- kierowanie postępowaniem przesiewowym oraz opiekowanie się uczniami z dodatnimi wynikami testów- prowadzenie profilaktyki fluorkowej u dzieci klas IVI szkoły podstawowej-...