Spedytor Krajowy

4 godzin temu

Poniatowa, Polska Podlasie S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

W Podlasie S.A. poszukujemy doświadczonego Spedytora Krajowego, który będzie odpowiedzialny za planowanie i organizację transportu, optymalizację kosztów transportowych oraz wspieranie Managera w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikami.

Wymagania
  • doświadczenie w spedycji min. 3 lata
  • znajomość rynku klientów i przewoźników
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość
  • nastawienia na pracę zespołową
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe)
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Podlasie S.A. oferuje umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu.

  • Spedytor Krajowy

    2 dni temu

    Stanowisko: Spedytor KrajowyW Podlasie S.A. poszukujemy doświadczonego Spedytora Krajowego, który będzie odpowiedzialny za planowanie i organizację transportu, optymalizację kosztów transportowych oraz wspieranie Managera w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikami.WymaganiaDoświadczenie w spedycji min. 3 lataZnajomość rynku...

    2 tygodni temu

    Spedytor Krajowy Miejsce pracy: Poniatowa Twój zakres obowiązków planowanie i organizacja transportu optymalizacja kosztów transportowych wspieranie Managera przy nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikami nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych Nasze wymagania doświadczenie w spedycji min. 3 lata znajomość rynku klientów...

    Poniatowa, lubelskie, lubelskie, Polska Podlasie S.A. Pełny etat

    Spedytor KrajowyMiejsce pracy: PoniatowaTwój zakres obowiązkówplanowanie i organizacja transportuoptymalizacja kosztów transportowychwspieranie Managera przy nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikaminadzór nad obiegiem dokumentów przewozowychNasze wymaganiadoświadczenie w spedycji min. 3 lataznajomość rynku klientów i...