Poprowadź salonik KOLPORTERA

2 dni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Kolporter Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy w KOLPORTER

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która ma ugruntowaną pozycję i rozpoznawalność na rynku handlowym.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie salonika KOLPORTER w Bielsku-Białej. Oczekujemy od kandydata, aby był w stanie zarządzać salonikiem zgodnie ze standardami sieci, aktywnie prowadzić sprzedaż, przyjmować dostawy i dysponować towarem zgodnie z planogramami oraz terminowo wpłacać utargi.

Wymagania
  • Wstępna wiedza o handlu detalicznym
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Doświadczenie w pracy w handlu detalicznym
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta pracy

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system prowizji
  • Wsparcie ekspertów w rozwoju Twojej kariery

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w KOLPORTER, skontaktuj się z nami.

  • Bielsko-Biala, Silesia, Polska Kolporter Sp. z o.o. Pełny etat

    Poprowadź salonik KOLPORTERA - nowe wyzwania w handluDołącz do naszego zespołu i odkryj nowe możliwości w handlu. Jako partner naszego salonika KOLPORTERA będziesz odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą, aktywne prowadzenie sprzedaży oraz przyjmowanie dostaw i dysponowanie towarem zgodnie z planogramami.WymaganiaWierzysz w siebie i jesteś...

  • Bielsko-Biala, Polska Kolporter Sp. z o.o. Pełny etat

    Dołączając do grona naszych Ajentów prowadzących nasze saloniki KOLPORTER stajesz się częścią firmy, która ma ugruntowaną pozycję i rozpoznawalność na rynku handlowym. Nasze saloniki to nie tylko prasa, oferujemy szeroki asortyment produktów i usług FMCG oraz usług logistycznych, finansowych i innych. Zmieniamy się razem z trendami...