Specjalista Laboratoryjny

5 godzin temu

Tarnobrzeg, Subcarpathian, Polska Diagnostyka S.A. Pełny etat
Stanowisko: Diagnosta Laboratoryjny

Dołącz do zespołu Diagnostyki S.A. i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego.

Opis stanowiska:

W naszym zespole poszukujemy doświadczonego Diagnosty Laboratoryjnego, który będzie odpowiedzialny za:

  • Wykonanie i nadzór nad badaniami laboratoryjnymi.
  • Interpretacja wyników badań laboratoryjnych oraz ich autoryzacja.
  • Obsługa aparatury laboratoryjnej na swoim stanowisku pracy.
  • Biegła obsługa systemu laboratoryjnego.
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • Posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.
  • Doskonała organizacja pracy i chęć rozwoju zawodowego.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwość zatrudnienia na kontrakt).
  • Praca w laboratorium ambulatoryjnym w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego 13 w godzinach 8:00-19:00, pięć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty.
  • Pakiet socjalny, w tym karta MultiSport lub Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kurs językowy online.
  • Praca w laboratoriach z najnowszą technologią.
  • Możliwość otworzenia i dofinansowania specjalizacji.
  • Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych.

  • Tarnobrzeg, Subcarpathian, Polska Diagnostyka S.A. Pełny etat

    Stanowisko pracy: Diagnosta laboratoryjnyDołącz do zespołu Diagnostyki S.A. i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego.Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Diagnosty laboratoryjnego, który będzie odpowiedzialny za:Wykonywanie i nadzorowanie badań laboratoryjnych.Interpretację wyników badań laboratoryjnych...