Technik Dostawca

1 dzień temu

Skawina, Lesser Poland RTV EURO AGD Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Technika Dostawcy, który będzie odpowiedzialny za realizację harmonogramu dostaw sprzętu AGD i RTV. Zadania obejmują:

  • Realizację harmonogramu dostaw sprzętu AGD i RTV (rozładunek / załadunek)
  • Profesjonalną obsługę klienta z zachowaniem wysokich standardów jakości
  • Troskę o stan techniczny powierzonego sprzętu na czas transportu i dostawy (kontrola jakościowa i ilościowa)

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 tony
  • Umiejętność komunikacji w języku polskim
  • Gotowość do pracy fizycznej w ramach 10 lub 12-godzinnego dnia pracy

Zyskaj:

  • Stabilne i pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia za wyniki
  • Narzędzia do pracy – schodołaz, skrzynka z narzędziami oraz aplikacja, które ułatwią Ci codzienną pracę
  • Dodatkowy bonus finansowy za frekwencję – zyskaj dodatkowo 300 zł brutto
  • Nagrodę finansową za najlepsze wyniki – co roku najlepsi otrzymują nagrodę finansową za osiąganie najlepszych wyników
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna za 1 zł, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w klubach sportowych i wiele innych)

Jeśli szukasz pracy, w której każdy dzień jest inny, a dobra atmosfera to fakt, to aplikuj do #teamEURO

  • Skawina, Lesser Poland Valeo Pełny etat

    Opis StanowiskaStanowisko Technika Chłodzenia Silników w Valeo Thermal Systems jest odpowiedzialne za organizację procesu fizycznego przepływu materiałów technicznych i części zamiennych na magazynie CUR. Zadaniem pracownika jest odbiór, przyjmowanie i weryfikacja dostaw materiałów, wspomaganie procesu wystawiania zamówień na materiały z...

  • Kierowca Dostawca Kat. B

    1 tydzień temu

    Skawina, Polska RTV EURO AGD Pełny etat

    Kierowca Dostawca kat. B Miejsce pracy: Skawina Twój zakres obowiązków Ruszamy razem? Dołącz do teamEURO Zadbaj o transport i dostawy do naszych klientów. Jako TECHNIK DOSTAWCA zajmij się: · realizacją harmonogramu dostaw sprzętu AGD i RTV (rozładunek / załadunek), · profesjonalną obsługą klienta z zachowaniem wysokich standardów jakości,...

  • Skawina, Polska Euro-Med Sp. z o.o. Pełny etat

    Fizjoterapeuta w warunkach domowych Miejsce pracy: Skawina Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań lekarza, specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom; prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów; Nasze wymagania wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat,...